Šteňátka

Naše štěňátka se rodí a vyrůstají doma, v rodinném prostředí, s ostatními psy. Seznamujeme je s provozem domácnosti od prvních dnů. Jakmile to jejich věk dovolí, přijímáme návštěvy dospělé i dětské, bereme je ven na zahradu, učíme je znát různé povrchy, dbáme ale vždy na jejich bezpečí a zdraví.

Chceme, aby naše miminka měla dlouhý a šťastný život se svou novou rodinou, proto vám štěňátko rezervujeme až po oboustranně nezávazné návštěvě. Jsme nové rodině k dispozici v celém rozsahu chovatelského servisu, sdílením zkušeností, pomocí s úpravou, po dohodě umíme našeho potomka i pohlídat, chce-li jeho nová rodina jet na dovolenou. Na oplátku chceme vědět, jak se mu daří, jestli je vše v pořádku apod., vítáme a těšíme se na každou zprávu o jeho novém životě.

BUTTERFLY KISS MENHIR SNOWFLOWERS (FLAIA)

Štěňátko od nás odchází se smlouvou, EU pasem, rodokmenem (po vystavení ČMKU). Je řádně vakcinováno a odčervováno, má registrovaný mikročip. Dostane ssebou stravu na první dva týdny včetně své misky a misky na vodu, svůj pelíšek, mlsíky, hračky, kosmetiku, kartáče a hřebínky pro první úpravy. Samozřejmostí je „Návod k použití“, nový majitel dostane i podrobnou informaci o prvních dnech a týdnech jeho života. Před odjezdem společně štěňátko vykoupeme, ostříháme drápky, ukážeme si běžnou úpravu. V náročném období výměny srsti jsme k dispozici pro radu i praktickou pomoc.

Pokud máte zájem o štěňátko z naší chovatelské stanice, prosím, kontaktujte nás.

Budeme s vámi velmi rádi v kontaktu už v období plánování vrhu. Rádi se s vámi podělíme o fotografie a zážitky s miminky od jejich prvních dnů, společně vybereme to správné štěňátko právě pro vás.